jahody

Zobrazuji všechny 4 výsledky

 • Jahodový džem 2023

  49 

  Jahodová marmeláda190 ml – z čerstvě sklizených na sluníčku dozrálých jahod s medovou chutí a báječnou vůní. Jahody jsou pěstovány na slámě a jsou pečlivě vybírány pouze ty nejlepší plody bez kazů, ruční sběr na mé zahradě z malého políčka s okamžitým zpracováním.

 • Sleva!

  Třešňo-jahodový džem

  Original price was: 69 Kč.Current price is: 59 Kč.

  Unikátní spojení jahod a třešní (65% ovoce)310 ml třešně z jednoho stromu, který roste v těsné blízkosti záhonu a jahodami. To mne vnuklo myšlenku tato dvě ovoce vypěstovaná s láskou na sluníčku Jižní Moravy spojit a z pečlivě vybraných ručně sklízených plodů, které jsou s láskou pěstovány na mé zahrádce na jižním svahu Kraví hory ve Znojmě, udělat marmeládu. Žádná chemie na zahradě, ani žádná chemie při výrobě…

 • Třešňo-jahodový džem 2023

  89 

  Unikátní spojení jahod a třešní (66% ovoce)400 ml – třešně z jednoho stromu, který roste v těsné blízkosti záhonu a jahodami. To mne vnuklo myšlenku tato dvě ovoce vypěstovaná s láskou na sluníčku Jižní Moravy spojit a z pečlivě vybraných ručně sklízených plodů, které pocházejí výhradně z mé zahrádky na jižním svahu Kraví hory ve Znojmě, udělat marmeládu. Žádná chemie na zahradě, ani žádná chemie při výrobě… Čistě BIO a té nejlepší kvalitě.

 • Třešňovišňový džem s jahodami

  69 

  Třešňovišňový džem s jahodami (65% ovoce) – Vynikající spojení chuti višní a třešní z jednoho stromu doplněný o lahodnou chuť na sluníčku Jižní Moravy vyzrálých jahod. Džem z třešňovišně idálně spojuje chuť a kyselost višní a sladkost třešní v jednom ovoci ve spojení s jahodami v BIO kvalitě.