meruňky

Zobrazuji všech 6 výsledků

 • Sleva!

  Jostový džem s meruňkami

  55 69 

  Sladko-kyselá josta je skvěle doplněná o slaďoučkou chuť meruněk (65% ovoce) – 370 ml josta je kříženec angreštu a rybízu a jeho zvláštní chuť připomíná oba druhy ovoce, tvoří hlavní složku tohoto skvěle chuťově vyváženého džemu doplněného o marmeládu.

 • Meruňkovo-broskvový 2023

  55 69 

  Meruňkovo-broskvový džem (55% meruněk a 45% broskví) – jedinečné spojení dvou pokladů z mé zahrady ve Znojmě. Sladká až medová chuť meruněk a bílých (vnitřní dužina) broskví s jemně nahořklou máslovou chutí se snoubí v tomto spojení. Začněte den sluncem ve sklenici v jakékoliv roční období.

 • Sleva!

  Meruňkovo-jostový džem

  Original price was: 69 Kč.Current price is: 55 Kč.

  Spojení meruněk a josty (druh angreštu) (65% ovoce) – 310 ml pouze z těch nejlepších plodů meruněk a nejzralejších plodů josty vzniká toto spojení, které v sobě spojuje lahodnou chuť meruněk a lehce nakyslou chuť angreštu. Musíte vyzkoušet.

 • Sleva!

  Meruňkový džem

  Original price was: 59 Kč.Current price is: 49 Kč.

  Lahodná meruňková marmeláda (65% ovoce) – z pečlivě vybraných plodů, které jsou s láskou pěstovány na mé zahrádce na jižním svahu Kraví hory ve Znojmě. Žádná chemie na zahradě, ani žádná chemie při výrobě… Jen to nejlepší ze Znojma.

 • Sleva!

  Meruňkový džem s borůvkami

  33 69 

  Meruňková marmeláda s kanadskými borůvkami  (65% ovoce) – z pečlivě vybraných plodů, které jsou s láskou pěstovány na mé zahrádce na jižním svahu Kraví hory ve Znojmě. Žádná chemie na zahradě, ani žádná chemie při výrobě… Jen to nejlepší ze Znojma.

 • Sleva!

  Meruňkový džem s jostou

  30 69 

  Sladká chuť meruněk doplněna o sladkokyselou chuť josty. Ideální spojení těchto odlišných druhů ovoce dává skvělou plnou chuť se spoustou vitamínů. A komu vadí semínka z josty (druh angreštu), v této kombinaci jich příliš nenajdete, neboť podíl meruňky zde převládá. Balení 370 ml a 190 ml.